Tagasi
Järgmine

Kevade algusnädal

Foto: Free Big Pictures

Ongi käes see nädal, mil kalender ütleb, et kevade algus saabub kolmapäeval, 20.03. kell 23:58. Milline oli tee läinud suvest sellesse päeva? Oli see töine, rõõmurohke, armastuseküllane või keeruline, raske, pilk suunatud kevade poole, et siis läheb kergemaks?

Kindel on see, et küttearved vähenevad mühinal, ahiküttega elamiste omanikud ei pea enam nii palju vaeva ja aega kütmisele kulutama, päevad on pikemalt valgemad, järjest enamad õienupud valmistavad rõõmu ja kaugel enam seegi aeg, kui loodus rohetama lööb ja omal kevad rinnus rõkkama kipub.

Seni veel poevad mu kassid öösel mu kaissu sooja ja õhtul, kui päike enam aknasse ei paista, kolivad laualambi alla solaariumisse ja naudivad selle sooja ja minu lähedust… kuniks teised piiravad ahjusid sisse.

Seni veel panen lindudele lisatoitu, seda enam, et ilmad on veel muutlikud ja kui ka vahepeal on soojem, ei tähenda see seda, et suva hetk uuesti ei külmeta ja lörtsi alla puista… Aga peagi – peagi! :)

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 11.-17. paastukuu päevaks
Järgmine artikkelTeel olijatele
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi