Sõnumid kooljakuu 11.-17. kuupäevaks

0
34184
Tagasi
Järgmine

Retrograadne Merkuur

Foto: Pixabay

Kas oled viimasel ajal tundnud, et räägid inimestega ja nad saavad sinust aru nii valesti, kui üldse võimalik ja omakorda ei saa sina ise aru, mis hiina keelt sinuga räägitakse? Kas kõik läheb sassi, untsu, segi, ümber, kukub maha, kisub kiiva? Kas ärritud iga pisiasja peale ja lähed mühinal keema ega suuda rahuneda, iga uus sõna või lause teiselt poolt on kui õli tulle valamine?

Asi on nimelt selles, et praegu on Merkuur retrograadne ehk näiliselt tagurpidi liikuv. Ja ta on seda veel kuni 19. novembrini välja, see kaasa arvatud. Aastas on Merkuuri retrograadsuse perioode üldjuhul kolm, aga võib olla ka neli, kuidas kunagi.

Praegune on tänavuse aasta viimane vähikäik. Sel ajal ei maksa imestada, kui tehnika ütleb üles või jukerdab, igasuguste lepinguliste suhete ja ka lepingute sõlmimisega võib probleeme esineda, nendega tegelemisel peab olema ülimalt tähelepanelik, ettevaatlik ja parem, kui teil on oma isiklik usaldusväärne jurist kohe kõrval, kes saab kõik üle vaadata ja kellelt kõik üle küsida.

Sel ajal on igasugune suhtlus on üle kivide ja kändude just sellesama eelpool mainitud üksteisest valesti arusaamise tõttu – ning aeganõudev.

Sel perioodil:

ära alusta: tähtsaid projekte, uuel töökohal, reisi, kohtuasju; ära koli uude kohta; osta elektroonikaseadmeid, kinnisvara, sõiduvahendeid (auto, roller, jalgratas); ära sõlmi lepinguid ega kokkuleppeid; allkirjasta dokumente või saada pakke.
Võib: proovida lahendada vanu probleeme ja tegeleda minevikuga, muuta meelt; samuti võib müüa katkiseid või rikkis asju, kuid ostjat peab sellest teavitama.

Kui sa aga ei tunne end Merkuurist mõjutatuna, naudi oma õnne!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelNovembri 4.-10. kuupäeva sõnumid
Järgmine artikkelSõnumid mardikuu 18.- 24. kuupäevaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi