Sõnumid kooljakuu 11.-17. kuupäevaks

0
34111
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Evonne Chia

Kuidas tunne on? Tahaks puhata ja mängida juba? Või oled alles hoo üles saanud ja sisse elanud ning rühiks täiel aurul edasi?

Igal juhul, aeg on nüüd sealmaal, et terad on enamuses sõkaldest selgelt juba eraldunud ja aasta peaks olema platsi puhtaks löönud igasugusest prahist sinu elus. Vahet pole, oli see mööbel või mõni inimene, kes jättis tuima mööblitüki mulje, aga kelle otsa koperdades oma varbad kogu aeg valusasti ära lõid.

See ja need, kes on sinuga nüüd ja praegu ka peale kõiki neid tõehetki, mis tänavune aasta on pakkunud, on need, kellega võid luurele minna. Järgmine aasta algab uus sodiaagiring, uus 12 aastane tsükkel, tänavune tõmbab otsad kokku, jätmata midagi ripakile või vedelema. Kõik saab oma ristsed ja selguse majja, kas lõpp või kestab edasi. Ja uuel aastal – on alguste aasta. Kõik, mida tahad, et jääks kauaks kestma, püsima, on eluoluline, sellele pane alus uuel aastal. Suhted, mis siis lood – ära lase rämpsu oma ellu! Vali, sordi, pirtsuta, piparda, vingu, kritiseeri – peamine, et eraldad terad sõkaldest ja oma ellu lased vaid need, kes on väärt sinu elus olema.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi