Sõnumid kooljakuu 11.-17. kuupäevaks

0
34116
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Pexels

Kodune ülesanne: tee inventuur oma kappides ja uuri, mis seisus on sinu piduriiete ja – jalanõude varustus. On talviseks ajaks ka sobilik komplekt või mitu olemas, mahub selga, istub hästi, kingad ja saapad terved, korras, istuvad kui valatult jalga ka praegu? Unusta jõulud ja aastavahetus ära, ma ei räägi praegu sellest! Kuidas lood on, oled valmis “lahingusse minema”, nii kui kutse saabub? Kanna selle eest kiiremas korras hoolt, et oleksid. Sest sind on ootamas pidulikud üritused, rohkem kui üks ja sajavad kui välgud selgest taevast alla – ja sa tunned nende üle siirast rõõmu ja naudid kõiki neid õhtuid ja seltskondi täiel rinnal.

Oled tundnud end toanurka unustatud potilillena? Klohmi endalt tolm maha, sest säramise aeg on vaata et ukse ees. Siruta end välja, kui kevadine taim oma esimesi idulehti sirutab valguse poole! Maailm ootab sind – mine, sind kutsutakse, oled oodatud! Näita oma ilu, andekust ja omapära. Lase tuul puhub ära mured, linnud kraaksuvad ära haigused, lumeräitsakad toovad hingerahu. Sa oled jõudnud tänasesse välja ja see on saavutus, mille üle on põhjust uhkust tunda. Sul on veel vaid veidi vaja tegutseda ja pingutada, enne kui tasu tehtud töö eest laekuma hakkab – ja enamatest kantidest, kui oskad oodata.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi