Tagasi
Järgmine

Avatud meel ja ootamatud võimalused

Foto: Less Beaten Paths

Käesolev aasta on mulle olnud kui elukooli intensiivkursus. Lühikese ajaga olen kogenud ja õppinud nii palju nii olulist nagu kohati kogu senise elu jooksul pole seda teinud.

Mulle kätte sattunud raamatud on olnud need ainuõiged just selleks ajaks, kui ma nad olen kätte võtnud ja nad on ka väga õiges järjekorras juhtunud. Iga raamat on kui ettevalmistus järgmise jaoks valmis olekuks.

Olen mõistnud, kui oluline on jääda iseendaks ja elada oma südame järgi ja et just nii on õige ja hea ja et elu pakub kõigile võimaluse elada just sel moel, et teeksime seda mida enim armastame ja mis meile rõõmu valmistab – aga paraku oleme me võõrdunud sellest äratundmisest, selle õige hetke ja võimaluse nägemisest ja sellest kinni haaramisest.

Need raamatud õpetavad, kuidas elada oma elu ilusaks ja et see ei ole mingi tuumafüüsika, vaid sellega saab igaüks hakkama, kui ta vaid sellesse usub ja teemaga tegeleb. Minu südamele ja hingele on need mõtted neis raamatutes vastu kõlanud ja mu elul on täiesti uus hingamine.

Inimeste suhtumine minusse on teinud sellised kannapöörded, et ise ka ei usuks, et inimesed, kes veel hiljuti olid valmis mul kõri läbi närima, tegutsevad nüüd minu hüvanguks; mulle pakuvad tuge ja abi täiesti ootamatud inimesed; kui ma olen midagi tugevalt soovinud, siis mu soovid täituvad, nii et naeran juba, et nad jooksevad või kõhuli maha, et saaks täituda enne kui mõni teine..

Mu tervis paraneb jõudsasti, kuigi ma ei topi ennast rohtusid täis kui ennist… ja järjekordne raamat, mida loen, “Viie minuti ime” on minu jaoks 2000% see, mida olen otsinud kogu oma teadliku elu. See on just see, mida vajan ja see, millesse ma usun ja mis minu meelest on nii õige, et see peab töötama.

Eks ma anna teada suvel või millalgi, kuidas mul läheb… kas olen juba õnnest õitsemas või ei…. Aga uskuge, et igaühe jaoks on olemas see õige tee ja viis õnne ja rahuloluni ja see ei pea olema ei käänuline ega okkaline!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelTallinnas algab kundalini jooga algajatekursus
Järgmine artikkelEestlastele korraldatakse ühine sõit Tony Robbinsi koolitusele
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi