Tagasi
Järgmine

Vaata peeglisse

Foto: Visualhunt.com

Pole just harv juhus, kui elus mingisse olukorda sattudes hakkab peas tiksuma äratundmine – oota, ma olen sellest lugenud – kuulnud… või taipan kohe – alles ma ise ju sellest kirjutasin ja jagasin teistele nõuandeid! Aga ise antud olukorda sattudes löövad ikka kõigepealt lained üle pea kokku ja alles siis hakkab mõte tööle, et oot-oot, asi pole nii hull või nii lihtne, mul on ju spikker olukorra lahendamiseks olemas…

Seega võtangi vahel aja maha ja loen oma varasemaid kirjutisi, et need mõtteterad ka minus endas kinnistuksid ja oleksid aktiveeritud, mitte ei lööks välja vaid kanaldatuna, siia kirja pannes. Vaatan endale, oma kirjutistele silma ja saan vahel vägagi abi. See abi võib olla ka kui joonlauanähvatus mööda näppe rumala käitumise eest, aga asja eest. Ise endale supi keedan, ise pean ju ära ka sööma. Ja seda olukorras, et olen teistele jaganud nõu, kuidas sellist suppi vältida. Nii on mul küllalt momente mõistmaks, et olen ekslik inimene nagu teisedki ja see, et oskan milleski teistele nõu või tuge pakkuda, ei muuda mind ennast eksimatuks või ilmatargaks.

Kui rehale astudes saab kole valus olema, on aeg vaadata peeglisse ja mõelda, miks pole eelmisest korrast õppust võtnud, miks see on ununenud. Siis on ilmselt kasulik see õppetund kirja panna, detailideni läbi kirjutada, et see jõuaks ajudest läbi käia ja jõuaks alateadvusse välja, mitte ei ununeks järgmiseks päevaks nagu seda poleks olnudki. Peeglisse vaatamine ja oma tegude ja käitumise analüüs tuleb vahel väga ja väga kasuks!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Mohamed Hassan

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid sõbrapäeva nädalaks
Järgmine artikkelLäheneb retrograadse Merkuuri periood
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi