Sõnumid lehekuu esimeseks täisnädalaks

1
15814
Tagasi
Järgmine

Ise tehtud, hästi tehtud

Foto: Ulrike Leone

Aiamaadelt hakkab juba esimesi asju saama, seega paras aeg mõni vana retsept meelde tuletada…

Rabarberipasteet

4 inimese koguse jaoks võetakse

  • 125 g jahu,
  • 100g võid,
  • 1 väike muna
  • klaas vett.

    Valmistatakse taigen ja see sõtkutakse korralikult läbi ning jagatakse kaheks. Pool sellest rullitakse õhukeseks ja asetatakse võiga määritud ning riivsaiaga üle puistatud küpsetusvormi. Seejärel võetakse paksuks keedetud rabarberikeedis ja pannakse seda kihtide viisi kaneeli, suhkru, sidruniviilude ja riivsaiaga ning kaetakse teisest tainapoolest rullitud tainalehega. Selle ülerippuvad osad keeratakse alla, surutakse kahe sõrme abil tugevasti vastu ja määritakse klopitud munaga. Keskele tehakse kaks sisselõiget ja küpsetatakse 1-1,5 tundi kuumas ahjus. Garneerida tarretisega.

(Retsept on sajandi vanune ja seetõttu mõisteti pasteedi all hoopis muud, kui me praegusajal seda mõistame).

Rabarber pudelis

Selleks sobivad eriti esimesed õrnroosad rabarberivõsud. Need lõigatakse väikesteks tükkideks, et lähevad hästi pudelikaelast sisse, kusjuures põrutatakse pudelit vastu pehmet alust, et rohkem sisse mahuks. Seejärel pudel korgitakse ja keedetakse 10 minutit vees. Tarvitamisel tuleb rabarberit magustada, keetmist enam ei vaja.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis mais 2020
Järgmine artikkelSõnumid toomekuu 11.-17. kuupäevaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi