Sõnumid lehekuu esimeseks täisnädalaks

1
15835
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Pixabay

Kiirusta aeglaselt! Vahet pole, kas oled aiapidaja või rahvasportlane – mõnusalt soojade kevadilmade saabudes ei maksa kohe suurest rõõmust end üle pingutada. Ei jookse need jooksurajad eest ära ega juhtu seemnete ega istikutega midagi hullu, kui võtad veidi kergemalt. Küll sa jõuad kõike ka siis, kui ei püüa esimese päevaga maksimumi saavutada. Kui nüüd vihm tolmu kinni sajab ja õhk värskeks läheb on terviseradadel hea värske liikuda ja aiamaadel hakkab suure hooga rohetama kõik see, mis seni hoogu võtnud.

Kes eelistab olla kodune, saab ette võtta akendepesu, sest eks need aknad ole vähem või rohkem rääma läinud. Aga ikka – tasa ja targu, ei ole vaja kõiki aknaid ühe päevaga ära pesta. Täpselt samuti ei ole vaja ronida lae alla kardinaid maha võtma ja pessu panema – ühe päevaga kõikidelt akendelt. Ühe akna pesu ja ühe akna kardinad – aitab küll. Kas üldse mäletad, millised kardinad sul vahetuskardinateks olemas on? Äkki oled midagi valmis ostnud ja ette polegi pannud? Nüüd tuleb emadepäev – oleks ilus midagi uut ja värsket akna ette saada.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis mais 2020
Järgmine artikkelSõnumid toomekuu 11.-17. kuupäevaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi