Sõnumid lehekuu viimaseks nädalaks

0
16812
Tagasi
Loe seda edasi

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Pexels

Ilmutad algaval nädalal silmatorkavat töömeisterlikkust. On selleks mingi asja algusest lõpuni valmistamine või millegi tegemise mõni etapp – see mille tegemine on sinu meelest nii enesestmõistetav, elementaarselt lihtne, on kellegi teise jaoks hiina keel või tuumafüüsika ja seetõttu jääb sinu tegevus nüüd selgelt silma. Sinu tegutsemist ja selle tulemust lihtsalt imetletakse ja mõeldakse, kuidas sinu osavust paremini ära kasutada. Seega ole valmis koostööpakkumiseks. Nahka sul üle kõrvade tõmmata ilmselt ei plaanita, sest õhus on eduka koostöö hõngu. Kui siiralt aus olla, siis seda, mida oskad kui muuseas, on rohkem kui üks asi, nii et ära hoia seda vaka all vaid lao õigel ajal õiges kohas lagedale ja kes teab, mis häid pakkumisi võid veelgi saada. Need pakkumised ei ole mitte ainult pangakontot kosutavad, vaid sa ise naudid ka kogu seda tegevust ja tööõhkkonda.

Kaotada pole sul midagi, võita aga terve maailm, nii et näita, milleks võimeline oled ja vastukaja ei lase end pikalt oodata.

Tagasi
Loe seda edasi

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi