Tagasi
Järgmine

Rege rauta suvel

Foto: Pixabay

Kas sina kasutad ravimtaimi tervise turgutamiseks ja vajadusel enda ja pereliikmete raviks? Kas ostad vajaliku poest kohati vägagi valusa hinna eest? Või oled usin ja korjad, kuivatad- säilitad vajaliku kraami ise?

Vanarahvatarkus ütleb, et rege rauta suvel, vankrit talvel. Ehk kui tahad talve võimalikult muretult üle elada, tuleb selleks suvel tööd teha. Mina olen kasvõi tänavu suvel tundma õppinud mitut uut ravimtaime, testinud nende toimet enda peal ja ma olen üüratult rahul ja õnnelik. Minu korduvaks meeldivaks üllatuseks on, et see, mida eluaeg olen pidanud mingiks suvaliseks tavaliseks umbrohuks või põllulilleks, mida lihtsalt vaasi kimpu olen korjanud kuna värv ilus, lõhn meeldiv või on mõni teine põhjus – on osutunud hiilgavaks ravimtaimeks, millest mulle kasu on. Täna avastasin FB Loodusesõprade grupist järgmise oma põllulille-kimbu lemmiku, kes osutus järjekordseks raviomadustega taimeks – hobumadar. Kappan nüüd teda otsima ja korjama ja tahan ära proovida, kuidas toimib, sest mul on pea pool elu probleem sellega, et organism hoiab tohutus koguses vett kinni, aga miks, ei tea. Vett välja ajavad ravimid (ja viimane aeg üleüldse mis iganes ravimid) hakkavad tervisele nii rängalt, et probleem, miks rohtu olen võtnud, on väiksem, kui see, mille ravim ise mulle tekitab. Võibolla päästavad mind ravimtaimed, mida seni olen teadmatusest vaid vaasi kokku korjanud! Mina igal juhul panustan aktiivselt ree suvel rautamisse, eriti peale seda, kui nägin, mis hinnaga hobumadara ürti müüakse… Ka sinul on võimalus loodusandide abil end ja pereliikmeid aidata!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis augustiks 2020
Järgmine artikkelTasakaalukeskuses toimub vabastav hingamine kristallidega “Õnnelik keha, õnnelik mina”
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi