Sõnumid lõikuskuu 3.-9. kuupäevaks

1
23203
Tagasi
Loe seda edasi

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel 

Foto: Living Wisdom

Oled seda endas alla surunud või tahaplaanile nüginud või oled halvatuna sellega tõtt vahtinud, aga – oled hirmunud või ebakindel. Oluline on selgeks teha see, kas need hirmud baseeruvad välistel faktoritel mida sa näed või siis pärinevad vaevad asjatutest või ebareaalsetest muredest. Oluline on lõpetada probleemi eitamine ja tõrjumine ning sellega nüüd ja kohe tegeleda. Mõlemal eespool toodud juhul on oluline minna kaasa ja kuulata oma sisetunnet, et mida edasi teha. Küsi oma sisemiselt minalt oma ärevuse allika kohta ja usalda oma juhiseid. Pead endas leidma tugevuse, tõdemaks, et eelarvamused, ettekujutused ja muu ebareaalne ja vaid sinu peas eksisteeriv on see, millega sa ise end kammitsed ja piirad oma tegevust, arengut ja takistad õnnelikuks saamist ja olemist. Teised teevad su elu niigi juba piisavalt vürtsikaks, nii et ära ise endale kaikaid kodaratesse loobi.

Oled praegu väga intuitiivne. Sinu suurimad sisevaated saavad olema sinust endast, mitte kellestki või millestki teisest ja eemal olevast. Vajad seda eneseteadlikkuse perioodi, et saada üle mineviku takistustest, mis sind tagasi hoidsid. Märka lõpuks ometi iseend, oma andeid ja võimeid, mida oled varjanud ja näe seda, milleks tegelikult suuteline oled.

Tagasi
Loe seda edasi

Energiavahetus

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi