Tagasi
Järgmine

Kassisõnumid

Foto: Anu Kuura

Juba teist nädalat kipub kangesti sedamoodi, et kui ma vahele ei segaks, saaks te inglisõnumite asemel hoopis kassisõnumeid, täpsemalt öeldes sõnumeid preili Bessult, kes sõnumite koostamise ajal tuleb mu arvutilauale, nurrub, nühib mind, käib laual edasi – tagasi ja sekka ka kõigi käppadega arvutiklaviatuuril.

Kuna mina oma väheste teadmiste juures ei suuda mõista seda, mida tema kõik kokku kirjutab, siis kahtlustan, et ega teie ka saaks ja seetõttu olen nahaalselt tema kirjatöö ära kustutanud ja sirgeldanud ise hoopis midagi muud kokku. Ma loodan, et ma kassijumalat sel moel väga välja ei vihasta ja mul ikka inglisõnumeid kirjutada lubatakse. Aga kes teab, võibolla hakkavad teile varsti saabuma hoopis kassisõnumid, juhul, kui ma neid inimkeelde panna suudan ;)

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Amazon

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelLughnasadh – esimese saagikoristuse püha
Järgmine artikkelColin Sisson: Arvustamine on hirmu suurim liitlane
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi