Sõnumid mädakuu 19.-25. kuupäevaks

0
23576
Tagasi
Järgmine

Pole head halvata

Foto: Fathromi Ramdlon

Olen siin nüüd oma uues elupaigas olnud kuu aega ja olen enamusest kastidest lahti saanud ning mööbli kokku ja asjad riiulitele – kappidesse saanud ära panna, aga hulk tööd veel ees. Kui aus olla, ei mäleta ma ühestki varasemast kolimisest, et see mingi eriline vaev või pingutus oleks olnud – tüütu küll mõnevõrra, aga ei midagi erilist. Ei mäleta, et asjade kokku – või lahtipakkimine oleks ränk olnud või mööbli tassimine hinge seest võtta tahtnud. Mäletan vaid elevust uuest kohas, ümbrusest ja rõõmust, et vanast ja ära tüüdanust lahti saan. Meeletu vabanemise tunne.

Nüüd aga oli see kolimine roppränk töö kuid kestnud ettevalmistustöödega ja juba ette asjade pakkimisega, palju neid ette oli võimalik pakkida ja tapva viimaste nädalate, päevade ja tundide maratoniga, mis lolliks väsitas ja ära kurnas. Et anda endale mingigi lootus hing sisse jätta, tellisin kolimisfirma ja ei liigutanud ainsatki mööblijuppi. Sellest hoolimata ajasin end nii ära, et olin ülepeakaela läbimärjaks higistanud ja tuulepoisid ei saanud seda märkamata jätta ja tõmbasid mu nii mühinal läbi, et 3 nädalat oli hääl totaalselt ära, kaks esimest ei tulnud sosistadeski häält eriti välja, nüüd küsitakse, mis mul viga on, mis ma oma häälega teinud olen, sest imelikke helisid tekitan siiani, veel kuu aega hiljemgi…

Tagatipuks oli ja on osaliselt siiani “kassipaanika”. Sain elus esimest korda kogeda seda, et kassid ei taha kolida. Mu kuuest kassist ainult kaks ei üritanud mingi moment kuskile jalga lasta….! Üks kass on siiani teadmata kadunud ja tagaotsitav, käin teda igapäevaselt otsimas, nii et jalad valusad… süda valutab ja on muret täis, aga ma siiski loodan!

Nii et seda muret ja vaeva selle kolimisega on ja on olnud rohkem kui küll, aga – elus peab valitsema tasakaal.

“Tänu” kassi kadumisele sain tuttavaks mitmete inimestega, kellega kes teab, kas ja kuna oleks muidu tutvunud. Küll aga võin öelda, et need inimesed on saanud minu uue elu tugisammasteks ja igapäevasteks abilisteks ja ma lihtsalt ei tahagi teada, kuidas ma siin kogu selle hullumajaga oleks hakkama saanud ilma nendeta! Olen ikka mõttes oma jooksus olevale kiisule öelnud, et missioon on täidetud, olen vajalike inimestega tutvunud, nüüd võid välja ilmuda ja koju tulla!… Ma usun, et ühel päeval ta tulebki. Lihtsalt peab. Sest ma elan uut elu, maist muinasjuttu ja siin pole kohta variandile, et üks mu pereliige jääbi kaotsi.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKummardus Kirna mõisale
Järgmine artikkelMida teha, kui ei jaksa enam ja tahad alla anda?
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi