Sõnumid mai lõpupäeviks ja juuni alguseks

0
21717

1Teadvustamatud pidepunktid ja tugisambad

Foto: Walter Frehner from Pixabay

Kas sul on mingi tugisammas, pidepunkt, mille poole alateadlikult pöördud, kui elus on raske ja enam ei tea, mida teha, kuidas olla, kuidas üldse püsti jääda ja edasi minna? Mis see sinul on? Kas muusika kuulamine, raamatu lugemine, käsitöö, sport, aiatöö, looduses jalutamine või hoopis midagi muud? Oled sellise salarelva olemasolu endale teadvustanud, või alles see küsimus paneb sind sellele mõtlema ja endale teadvustama, et oi, on jah?

Inimesi on palju, aga ometi on sajad ja tuhanded inimesed üksinda inimeste seas. Ja kui ka on sõpru ja sugulasi, siis ometi pole kedagi, kellega sooviks või saaks rääkida raskustest ja muredest. Lähedasi ei taha ju oma muredega koormata. Siis ongi väga oluline, kui sul on olemas mingi pidepunkt või tugisammas, millele toetuda, saada tagasi oma hingerahu ja leida üles oma sisemine jõud ning enesesse usk, et hakkama saada ja edasi minna. Miski, kuhu minnes või mida tehes saad aru, et sa oled ikka sina ise, sama väärtuslik või väärtuslikum veel kui seni – ja maailm ei ole otsa saanud ja sina ka mitte. Oled tulnud läbi kõikvõimalikest raskustest palju kordi, tuled ka nüüd. Isegi kui hetkel ei tea, kuidas. Aga tuled. Kui selleks pidepunktiks on mõni koht või objekt, siis tuleb valmis olla selleks, et kõik on muutumises ja ühel päeval pole see koht enam endine või objekti enam olemas – ja siis tuleb suuta ka sellest üle olla, edasi minna, leida endale uus pidepunkt. Elu on areng, liikumine, muutused. Paraku muutuvad vahel ka meie tugisambad ja pidepunktid. Peamine on see, et me usuks, et suudame ka ilma nendeta olla ja minna, aga lihtsalt on tore, kui nad on meid raskel ajal toetamas. Siis, kui pole toetavat inimest.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Foto: Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 22.-28. maiks
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuuseis juunis 2023
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi