Sõnumid mardikuu 18.- 24. kuupäevaks

0
32019
Tagasi
Järgmine

Ava silmad ja näe

Foto: Pixabay

Ma ei tea, mis kuu või tähtede seis või etapp see minu elus praegu on, aga viimastel päevadel käin ma ringi nagu just nüüd oleks alles nägema hakanud. Mitte vaatama, vaid nägema, märkama. Vaadanud olen ma siiani kõik see aeg, aga näinud… palju ma nähtavast tegelikult näinud olen?

Kirjutasin neid sõnumeid ja ühel hetkel kaela sirutades jäin vaatama oma seinalambi kuplit ja ma ei uskunud oma silmi. Ma ju ise paigaldasin lambi seina. Ma tegin sellest ka pildi ja panin Fb-sse sõpradele eputamiseks üles, omapärane ilus lamp ja ikkagi ise seina saadud. Aga nüüd sain ma aru, et ma polnud pooli asju näinud. Lambi varjutatud klaasidele olid graveeritud lilleõied rohulibledega – õrnad ja imeilusad!

Just niisamuti, vaadates aga mitte nähes, käime me oma elust läbi. Kui palju väärtuslikku jääb märkamata, mis iganes selle põhjuseks ka pole.

Seega, püüdkem avada silmad ja näha, mitte lihtsalt vaadata!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid kooljakuu 11.-17. kuupäevaks
Järgmine artikkelSõnumid novembri lõpupäeviks ja esimeseks detsembriks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi