Sõnumid mardikuu 18.- 24. kuupäevaks

0
32008
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Open Colleges

Maksim Gorki sõnas omal ajal, et kõik, mis temas on head, võlgneb ta raamatule. Ma ei kuulu küll “raamatuneelajate” hulka, kellel pole probleemiks nädalaga tervet hunnikut mitte just eriti õhukesi raamatuid läbi lugeda ja nii nädalast nädalasse, kuust kuusse, aastast aastasse -, aga kui ma loen, siis ma loen. Südame, hinge ja mõistusega. Tihti on mul ka märkmik kaasas, et olulised mõtteterad välja kirjutada. Sest raamatud on täis teadmisi ja teiste inimeste kogemusi. Me ei jõua iial oma nahal kõike läbi proovida, küll aga kuluvad paljud teadmised meile elus ära.

Praegu on sinu elus aeg, mil peaksid oma pilgu pöörama raamatute poole. Olgu nad siis paberkandjal või digiversioonis. Mida lugeda? Kui sul kõhutunne ei anna mingit selget märki või kui sa ei oska välja lugeda, siis võta lihtsalt üks suvaline raamat ette ja hakka seda lugema. Selle lugemise käigus peaksid sa ära tundma, mis on praegu väga vale asi, millele oma aega ja energiat kulutada ja mis on see, millele peaksid tähelepanu pöörama. Kas vajad midagi rahustavat, midagi romantilist, midagi äkilist, seikluslikku või agressiivsetki, et end maandada, või tahad loomingulist… või tahaks hoopis midagi õppida?

Usu, et sinu sees on olemas teadmine, mida tegelikult praegu vajad ja mis on see, mille lugemine loksutab paljud asjad paika või aitab sind reele – vahet pole, kas sul on suheteplaanis küsimusi, tööelus, või sees kripeldab ja ise ka ei tea, mida tahaks, aga no tahaks midagi… Usalda ennast. Mine raamatupoodi või raamatukokku ja lihtsalt jää riiulite vahele seisma ja lülita end muust maailmast välja. Kuula vaikust oma peas. Või saginat, mis sul seal parasjagu on. Tunneta. Ja kui oled leidnud kontakti iseenda sisetundega, siis tunned, kuidas su sees tekib mingi seletamatu sund hakata liikuma mingis suunas või vaadata kuskile kindlasse punkti. Kui oled endast õigesti aru saanud, siis see tunne peaks sind viima kindla raamaturiiuli või – laua juurde ja silme alla ning pihku ühe või mitu raamatut ning seda väga konkreetse selgusega, nii et kui oled need ära tabanud, ei kahtle sa enam sekunditki, et just see või need raamatud “kutsusid” sind enda juurde. See on see, mida praegu vajad. Seal on vastused sinu küsimustele. Ja et sa oma sisetunde ära tundsid ja oskasid seda kuulata ning jõudsid sihtmärgini, on kinnitus sellele, et sul on enda sisetundega hea side, väga oluline asi, mida hoida ja arendada. Palju õnne sulle!

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid kooljakuu 11.-17. kuupäevaks
Järgmine artikkelSõnumid novembri lõpupäeviks ja esimeseks detsembriks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi