Sõnumid mardikuu 18.- 24. kuupäevaks

0
31964
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Pixabay

Kas sul on viimastel päevadel hakanud vormuma tunne, et – tahaks küpsetada/peaks küpsetama, vaimusilma kerkinud pärmitainas ja selle kerkimine? Sinna juurde veel rodu segaseid tundeid mis plingivad läbisegi ja ajavad pildi ja arusaamise täitsa sassi?

Asi on selles, et küpsebki. Sinu elus. Pärmitainas kerkib aina juurde ja osa läheb aina küpsetamisele valmiskraamiks. Vaata oma elus ringi – kui paljud on asju, millega oled tegelenud pikemat aega, kuhu oma aega, energiat ja mida kõike panustanud, osade asjade suhtes oled lootusegi kaotanud, et asjast asja saab – need on nüüd edenema hakanud ja üks teise järel valmimas, lõpusirgele jõudmas. Tibusid loetakse sügisel – sul jõuab see aeg nüüd kätte.

Ja… ega ma sind loorberitele lesima jäta või oma tibudega mängima. Enne kui hoog raugeb, võta kätte ja pane kirja oma uued eesmärgid, soovid, sihid, milleni jõuda tahad. Pane kirja, mida, miks ja mis ajaks. Praegu võivad need sihid olla veel suht laialivalguva tekstiga, aga pea meeles, Roti aasta alguseks peavad need kirjeldused olema täpsed kui millimeeterpaberil ja stopperiga kirja pandud – muidu saadki omale umbmäärased ja laialivalguvad saavutused, mille üle ei oskagi rõõmu tunda.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi