Tagasi
Järgmine

Luiged lähevad…

Foto. Patrick Hendry

Aeg näitab, milline see talv tuleb – kas lumine või lumeta, külm või soe. Fakt on, et luiged on juba mõnda aega lennanud trompetite huigates või vaikides, ainult tiivasahina saatel. Ilmad muutuvad aina jahedamaks kuni miinuskraadid muutuvad jälle tavapärasteks. Kuigi tubased lemmikloomad ei sõltu välistemperatuurist ega oma jahipüüdmise edukusest, annab nende käitumine ilmamuutusest aimu. Kui koerad ei pruugi muutust kuidagi teisiti kui suurenenud söögiisuga väljendada, siis kassid käituvad nii nagu toas oleks äkki välitemperatuur – ja nad otsivad aina soojemaid kohti, kuhu end kerra kerida, poevad inimeste ja üksteise kaissu, magavad ja söövad palju. Inimesed ajavad kaela õieli ja igaühel on ise arvamus sellest, milline ilm tuleb täna, kuu või kahe pärast. Aina enam räägitakse ka sellest, et loodusmärke, mille järgi vanasti sai õige kindlalt ilma ennustada, ei saa enam usaldada. Ei pihlaka marjade, kuusekäbide, tammelehtede puu külge jäämise või maha langemise järgi, muudest asjadest rääkimata. Nii ongi veel viimased usaldusväärsed näitajad rändlinnud – kui kured lähevad, muutuvad ilmad külmaks kui muiste, kui haned lähevad, on hallad nüüdki järel ja kui juba luiged lähevad, ei siis lumigi enam taevasse jää. Ja kui meie lemmikloomad hakkavad palju magama ja sööma, on selge, et tuleb valmistuda külmaks. Kuidas sul talvevarustusega on – kas soojad sokid ja kindad on olemas ja terved, jalanõud olemas ja korras, üleriided olemas ja terved? Praegu veel viimane aeg kontrollida, vajadusel parandada, puuduolev soetada. Muidu tuleb ka tänavu talv sama ootamatult kui autojuhtidele, kelle autod libedal teel “uisutavad”…

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Dean Moriarty

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid novembri algusnädalaks
Järgmine artikkelLuuletus: Joogameister
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi