Tagasi
Järgmine

Neljasilmne

Foto: Lee Changmin

Kas su silmad väsivad ära, kui pikalt arvuti või telefoniekraani vaatad? Kas sulle on silmatilkadele lisaks soovitatud midagi muud? Kas oled kuulnud sinise valguse prillidest? Prillidest, mis kaitsevad silmi ekraanilt kumava silmi kurnava valguse eest. Ja ei ole vaja sul mingit nägemishäiret omada – sinise valguse prillid on nullklaasiga täiesti olemas. Neid on võimalik soetada sadade eurode eest, aga ka kõigest paarikümne euro kanti jääva hinnaga. Kui sul on võimalik, siis proovi selliseid prille, et tunnetada ekraani vaatamise vahet prillidega ja ilma. Vahe võib olla nii tuntav, et saad sellest aru juba sekunditega, isegi minuteid pole vaja oodata. Kui nende prillidega oled korra ekraani vaadanud ja siis prillid eest võtad ja ekraani vaatad, saad aru, et su silmad karjatavad sinu endaga koos – ja pähe tuleb mõte, et kuidas sa senimaani küll palja silmaga seda ekraani vaatasid – ja mõni ime, et silmad ära väsisid. Lihtsalt ühed erilise klaasiga prillid võivad olla tohutuks abiks ja silmade päästjaks, mille mõju tugevuse peale ei oskagi tulla, kui pole varem sellega kokku puutunud. Silmanägemine on meie üks kalleim vara ja rumal oleks seda asja eest, teist taga kulutada ja oma silmade heaolu eest mitte hoolitseda.

Ära imesta, kui sinu tööjõudlus mitmekordistub ja su silmad tänavad sind iga päev ja sa unustad peagi ära liiva, hõõrumise tunde silmas, punasilmsuse ja silmade vett jooksmise suure väsimuse ja valu tulemusel. Selle asemel teed oma tööd ja tegemised ära ja peale seda jaksad veel raamatut lugeda, telekat vaadata ja käsitööd teha ja silmad ei karju appi ega suru end valulikult kinni, suutmata endid lahti hoida üleväsimuse ja valu tõttu. Isegi kui su ilmad pole nii ilmselgeid hädasignaale välja saatnud, võiksid ikkagi need sinise valguse prillid ära proovida – nooremaks ei lähe me keegi ja hea silmanägemine ka vanemas eas on väärtus omaette, nii et silmade säästmine on investeering tulevikku ja iseenda heaolusse. Nii et mõtle sellele ja võimalusel proovi ära – kaotada pole sul midagi, sundi sul nende kasutamiseks pole – see on lihtsalt üks võimalus kanda hoolt iseenda heaolu ja tervise eest.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKuidas Töötukassa mu üleöö terveks ravis
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuuseis märtsis 2022
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi