Sõnumid märtsi lõpupäeviks ja naljakuu algusnädalaks

0
24915
Tagasi
Loe seda edasi

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Pixabay

Abi saabub kõige hädatarvilisemal ajal ja nagu välk selgest taevast. Sa oleks võinud väita, et sööd oma mütsi ära, kui abi sealt peaks tulema – aga sa lihtsalt ei osanud oodata, et see nii läheb. Sa lihtsalt oled selle tunnistajaks. Sa oled nii rabatud, et ei oska isegi reageerida ega seisukohta võtta. Sa vaid jälgid tummalt ja mõtled, mida see küll tähendama peaks. Midagi karta pole siiski vaja, sest see on niiöelda sinu karma. Kõik, mis teed, teed endale – see tuleb sinu juurde tagasi ettearvamatul ajal ja viisil. Seekord sel moel.

Avastad ühel päeval kokaraamatult tolmu pühkides, et mitte just väga ammu oli sul tahtmine proovida valmistada roogasid, mida varem pole teinud. Nüüd aga ongi aega rahus kodus katsetada ja proovida kõike, mida oled tahtnud, aga milleks pole olnud kas aega või vaimu. Nüüd tunned, et kõik klapib – ja tood uute roogade valmistamisega värvi ja positiivsust kogu pere päeva.

Tagasi
Loe seda edasi

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi