Sõnumid naistepäeva nädalaks

1
8529
Tagasi
Järgmine

Mis hoiab sinu nina püsti?

Foto: Pixabay

Mis on see, mis hoiab sinu nina püsti ka siis, kui sul vaipa jalge alt tõmmatakse või kui oled ametis mõne südamelähedase tegevusega, tuuakse sinu võrdluseks sarnase tegevusega ametis olnud, kes on hakkama saanud täieliku käkiga, kui veel viisakalt väljenduda – selle asemel, et sind toetada, julgustada, olemas olla? Mis on see, mis hoiab sind püsti ja käimas?

Mulle väga meeldib ühe mu elumuutva raamatu “Tunne elust mõnu” (autor Susan Jeffers) üks mõte: mis hoiab sind püsti, kui sinult võtta kõik toed? Vastus on: sina ise. Kui sulle ei jää enam mitte midagi ega kedagi muud, siis oled sina ise see, kes sind püsti hoiab, kes hoiab sinu nina uhkelt püsti. Sina tunned end kõigist kõige paremini ja sina oskad end kõige paremini aidata – sest sa tead, mis on sinu tugevused ja nõrkused ja küll keerulises olukorras juba oskad või õpid tugevused välja käima ja nõrkadele kohtadele toeks olema ja neid järele aitama, et vastu panna mis tahes raskustele, mis elu toob.

Kõige olulisem ongi mitte meelt heita. Mure ja nutmine korraks on normaalne ja vahel ka vajalik, aga pikalt ja püsivalt sellele pühendumine ei paranda midagi ega vii sind sugugi edasi, küll aga saad paksu pea, punased silmad ja veel õnnetuma olemise. Seega – eriti just raskel ajal olgu sinu fookuses see, mis annab sinu elule värvi, vürtsi, mõnu, leia sellest jõudu, et püsida rajal ja hoida nina püsti – ja kui oled õigesti meelestatud, küll siis saad hakkama ka tujurikkujate ja vaiba jalge alt tõmbajatega. Kes viimasena naerab, naerab paremini.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis märtsis 2022
Järgmine artikkelSõnumid kevade algusnädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi