Sõnumid naistepäeva-nädalaks

0
17308
Tagasi
Järgmine

Tõuse ja sära!

Foto: Visualhunt

On naistepäeva nädal. Millal siis veel tõusta ja särada – kui mitte nüüd?

On naisi, kelle jaoks on vastuvõetamatu, kui teine naine talle lilli kingib naistepäevaks. On naisi, kes ei tule selle mõtte pealegi, et see saab olla ebameeldiv või vastuvõetamatu. Igaühel on õigus oma arvamusele, aga kui kellegi jaoks on tõesti see sobimatu, et naised talle lilli kingivad, siis võiks ta oma suhtumise aegsasti teatavaks teha, et keegi head soovides hoopis ämbrisse ei astuks. Kui kellelgi on aga allergia mõne lille vastu, tuleks seegi teatavaks teha, et teataks hoiduda probleemi tekitamisest. Muidu aga – võib vaid soovida õiterohket ja rõõmurikast naistepäeva!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Mohamed Hassan

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi