Sõnumid naistepäeva-nädalaks

0
17202
Tagasi
Loe seda edasi

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Visualhunt

Leia kesktee oma soovi, kirgliku tahtmise ja selle vahel, mis on realistlik. Ära tapa oma kirge ega soovi, aga säilita samas reaalsustunne, et juhul, kui soov ei täitu, ei kukuks sa liiga kõrgelt ja valusasti.

Ära ole iseenda vangivalvuriks.

Küll teised juba jõuavad sulle moraali lugeda, õpetada ilma palumatagi, kuidas istuda, astuda, riietuda või soengut sättida, mida võtta ja mida jätta. Ära ole see, kes tänitab oma välimuse kallal! See, kellele sa meeldid, meeldid sa nii kõhna kui volüümikana, blondi, brüneti ja punapeana, pikajuukselise ja poisipeana – peamine, et sa ise ennast armastad ja klapid ka kokku oma austajaga. Ära sõima end kobakäpaks, korratuks või rumalaks! Igaühel on tema tugevamad ja nõrgemad omadused, keegi pole veatu. On neid, kes vatitikuga kontrollivad küüritud pindade puhtust (olen kuulnud detailset kirjeldust, kuidas koristamine ja selle kontroll käib) – ja nii iga nädal. On neid, kes, kui kaaslase valikuks läheb, valivad selle, kes pole nii korralik (kusjuures see liigse korralikkuse tõttu praagitu on elupäevad lähedastelt saanud võtta, et ta elamine sassis on). Mis ühele muld, see teisele kuld, mis ühele kuu, see teisele päike. Ole sina ise, siis tõmbad ligi ka selle, kes just selliseid omadusi ja sellisel määral hindab.

On mehi, kellele läheb väga korda naise välimus selle pisinüanssides – reeglina otsivad sellised mehed omale aksessuaarist naist, kellega eputada, mitte keda armastada ja kellega pere luua. Reeglina mehed ju ei märka, kui naine on käinud juuksuris või pannud selga uue kleidi. Nad märkavad seda, kas tema südamedaam on heas tujus või rusutud, kas ta on ärritunud või voogab armastusest. See on see, mis neile tõeliselt korda läheb. Kui mees armastab, on ta valmis meeletusteks ja ta ei lase end pisiasjadest nagu juuksevärv või mõni kilo siia – sinna, end üldse häirida. Mees armastab naist, kes armastab iseennast, mitte ei põe tühiasjade pärast ja on loomulik.

Tagasi
Loe seda edasi

Energiavahetus

Foto: Mohamed Hassan

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi