Sõnumid naistepäevanädalaks

0
17263
Tagasi
Järgmine

Kevade hinguses

Foto: The Violet Fern

Tasakesi ongi kevade alguse kuu kätte jõudnud ja saabunud aeg oma seemnevarudes inventuur teha ning mõelda läbi oma selleaastased potipõllumajanduse – või aiapidamise plaanid, kontrollida üle oma töövahendid, tööriided – ja jalanõud ning kanda hoolt selle eest, et kõik vajalik oleks olemas ja töökorras selleks ajaks, kui neid kõiki vaja läheb.

Kevadel on paras aeg istutada püsiktaimi, nii et kelle hing ihkab kedagi püsivamat oma ligi näha ja on võibolla mõne sõbragagi juba varasemalt kokku rääkinud, et tema juurest saaks selle või teise lille istiku, siis värskenda nüüd oma mälu, kuhu plaanisid uustulnukad istutada, tee või aiaplaan ja märgi sellel üles, mis ja kus ja kujuta ette, kas nii ikka saab olema ilus ja hea. Paberil saab asju kergelt ümber tõsta, aga kui oled juba taimed istutanud, siis ei ole enam hea neid ühest kohast teise solgutada. Nii et kuni õues veel lumesegane ja miinuskraadides, on paras aeg plaanid paika panna, läbi helistada need, kellega oli plaan kaupa teha, tuletada end ja oma soovi meelde, et siis kui on juba sobilik aeg käsi mullaseks teha, ei läheks kiireks või keegi miskit unustaks.

Kogu selle kevadise ärevuse, juba tuntavat sooja andva päikese käes küütlemise ja plaanipidamise keskel ära unusta ka iseend – väeta ka omaenda ihu ja vaimu parimate paladega ja pea meeles, et meie alateadvus on kui maapind, kus läheb kasvama iga seeme, vahet pole, on see soovitud taimest või umbrohi, millega tegemist teha ei tahaks. Külva oma meelde ikka ilusaid, kauneid, positiivseid seemneid oma tugevast tervisest, turvatundest, headest suhetest, majanduslikust kindlustatusest, hingerahust – mis iganes sulle oluline on. Kaunist õitsemist!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi