Sõnumid naljanädalaks

1
9861
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Tim Hill Psychotherapy

Oled sa sellele mõelnud, kas sa oled õigustatult tüdinud ja rahutu või peaksid olema rahul sellega, mis sind on ootamas? On sul aimu, mis tulemas on? Oled mõelnud sellele, et kui ees on mitu valikuvõimalust – millist neist võtta? Pead küll keskenduma tänases elamisele, kuid mõistlik oleks siiski osades asjades ka ette vaadata ja mõelda, et käituda jätkusuutlikult ja oma elu mitte keeruliseks elades.

Armastus võib olla tüütu. Mõni ime, et sul pole sel teemal illusioone. Oled minevikus haiget saanud (kes meist poleks, eks). Ja need sinu kõrged standardid? Need on kas sinu enese kaitsemiseks või sa oled pedant. Mõtle selle üle, tee endale selgeks, mis on selle taga, et käitud/teed just nii nagu teed ja oled. Kui sa latti allapoole ei lase kasvõi natukenegi, võid ilma jääda millestki, mis sul nina ees on. Võta see risk.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Enzo on DeviantArt

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.
Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi