Sõnumid naljanädalaks

1
9800
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Arnaud Disberg

Pead olema intellektuaalne ja analüütiline, keskenduma eesmärgile leida lahendus. Selge suhtlus on kindlasti oluliseks plussiks. Püüad ühendada töö ja lõbu ja seda veel nii, et teised ei oska aimatagi, kui väga sa tegelikult oma tegevust naudid. Oled hõivatud ka muutuse ja kasvuga. Tood oma tarkuse ja jõu kartmatu ja aruka juhtimise teenistusse. Oled keskendunud pea ja südame koostööle, selle tasemeni välja, et näid emotsioonitu ja isikupäratu. Ega need pingutused tühja lähe – kuidas ettevõetu õnnestub ja milline just tulemus on, näitab aeg, aga see on juba kaugelt ette aru saada, et selline keskendumine ja eesmärgile pühendatus saavad premeeritud.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Enzo on DeviantArt

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.
Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi