Sõnumid novembri algusnädalaks

0
9945
Tagasi
Järgmine

Lööme käed?

Foto: Gerd Altmann

Kui sa tahad anda omapoolse panuse ühele kogule, siis loe järgnev jutt läbi.

Nimelt minu loendamatute huvide seas on ka harvaesinevate ja tavapäratute nimede kogumine. Eesnimede. Kuna neid nimesid on üksjagu juba kogunenud, siis nüüd on hasart veel suurem ja tulin mõttele paluda kaasinimeste abi kogu täiendamisel. Kõik me puutume kokku paljude inimestega ja päris paljudel on keegi, kelle eesnimi pole tavapärane või laialt levinud. Lappa kasvõi oma sotsiaalmeedia kontaktid läbi ja kirjuta kõik need nimed välja. Ja siis – ma oleks väga tänulik, kui need nimed mulle edastad. Facebookis olen ma täitsa oma nime all ja saad rahus need mulle messengeri kaudu edastada või siis ka siia postituse alla/Fb Hingepeegli selle postituse lingi alla – kuidas omale sobib. Mingi hetk, kui tunnen, et no nüüd praeguseks aitab küll, löön nimed kokku – palju neid kokku on ja kui palju mis tähega algavaid nimesid on – ja kui see teid huvitab, annan teada. Hetkeseisul on enim nimesid K ja M tähe pealt; täpitähtede, U ja F tähega on kõige vähem nimesid. Kas lööme käed ja aitad mul seda nimede kogu täiendada, nii et see on väärt ühel päeval avaldamist?

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis novembris
Järgmine artikkelSõnumid mardipäeva nädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi