Sõnumid novembri lõpu- ja detsembri alguspäeviks

1
17308
Tagasi
Järgmine

…ma ju hea pärast!

Foto: Myriams Fotos

Tavaliselt seostatakse emadega käitumist, mis seisneb kellelegi millegi soovitamises toonil, mis vastuvaidlemist ei kannata – ja põhjenduseks, et “Ma ju ainult hea pärast!”. Tegelikult on selline käitumine mis iganes suhetes vähem või rohkem ilmnev. Probleemiks on see, et soovija võib ju head soovida, aga tulemuseks on tihtilugu suure jama kokku keetmine, kui neid soovitusi järgitakse. Praegusel ajal on väga levinud igasuguste dieetide pidamised, trennid, üle neti mis iganes asjade pakkumised.

Tegelikkus on aga see, et need pakkujad ja soovitajad ei tutvu piisava põhjalikkusega, kellele nad oma asju soovitavad ja tüüpiline on, et soovitatakse kas just kõigile ühte ja sama, aga üldjoontes eeldatakse, et see mis sobib ühele, peab sobima ka teisele. Kui julged mainida, et ei, mulle see ei sobi, hakatakse oma joru ajama, et sa pole proovinudki, sa ei tea, mis sulle hea on, kui sa nii ei tee, siis tulemusi ei saavutagi jne. Kui tervisehäirega inimesele pressida peale mingit trenni, mis talle ei sobi, võivad tagajärjed olla traagilised. Niisamuti mis iganes toitumiskavad. Kui inimene ütleb, et ta ei saa seda või teist süüa ja seda väidet ignoreeritakse ja jätkatakse oma joru ajamist, et ikkagi tuleb süüa seda, mis ei sobi, siis järeleandlikuma inimese puhul võib olla tagajärjeks muu hulgas anafülaktiline šokk ja surm. Selle peale üle neti ei tea kellele oma tarkusi lahkelt jagajad ei kipu mõtlema. Nad on kuskilt oma teadmised hankinud ja neil on veendumus, et mis sobib ühele, peab sobima kõigile. Miskipärast naabrinaise retseptiravimit nad ei ole nõus võtma – kuigi selle loogika järgi mis sobib ühele, peab ka teisele sobima…

Seega, enne kui hakkad kellelegi midagi soovitama, tee “kodune töö” enne ära – uuri kõik seonduv info välja, kuula, mida inimene räägib, arvesta sellega (teise mitte kuulamine, ignoreerimine ja oma joru ajamise jätkamine on 1. ebaviisakas, 2. hoolimatu ja lõppkokkuvõttes ka vastutustundetu) ja arvesta alati sellega, et iga inimene on erinev. Mis sobib ühele, võib teisele olla täiesti vastunäidustatud. Sa võid oma pealetükkiva heasoovlikkusega sõna otseses mõttes teise inimese ära tappa. Halval juhul.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSelleks, et mina/sina saaksid elada, on vaja…
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuuseis detsembriks 2021
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi