Sõnumid novembri lõpu- ja detsembri alguspäeviks

1
17191
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Gerd Altmann

Mõneti on sinu viimase aja elu ja ka hetkeseis haakuv väljendiga “üle kivide ja kändude”. Selja taha on jäänud rohkem kui üks ebameeldiv kogemus – nüüdseks on need küll unustatud, kuid olematuks nad sellegipoolest ei muutu. Ka praegu on su ees raske olukord. Parasjagu siis, kui su pea otsas huugab mõtlemisest, kuidas edasi, annab keegi sulle olulist info. Seejärel võtab sinuga ühendust oluline (mõjukas) inimene. Asjad hakkavad liikuma, nii et sul ei jää muud teha, kui oodata oma eesmärkide täitumist. Peaksid keskenduma otsustele, mida ainult sina saad vastu võtta. Tea, et oled vaba ning on aeg end toestada ja mitte kõhelda. Armastus hajutab viha ja hirmu.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSelleks, et mina/sina saaksid elada, on vaja…
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuuseis detsembriks 2021
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi