Tagasi
Järgmine

Kas juba tiliseb?

Foto: Pixabay

Kas me sellest endale aru anname või mitte, aga jõuludeni on jäänud vaid kuu aega.

Osadel on elu ja surma küsimus teha ülejõukäivaid kingitusi, et mitte oma mainet kahjustada. Vähemalt nii nad arvavad, et loeb kingi hind, mitte miski muu. Jah, on selliseid inimesi, kel sellised väärtushinnangud… ja paraku, nad kipuvad ka sõprust peenrahaks vahetama ja tegema muid tegusid, mis rõõmu ei valmista. Samas on teistsuguseid inimesi, kes väärtustavad pigem kingi praktilisust või seda, kas see on enda tehtud, palju sellesse oma tööd, vaeva, oskusi, annet on pandud. Ja on inimesi, kelle jaoks ainus kink jõuludeks, mida nad tahavad saada, on sinu külaskäik.

Neile lisaks on ka inimesed, kes jõule ei tähistagi. Ei tee kinke, ei taha kinke saada, ei kipu külla ega ka oota eriti külalisi, vaid eelistavad (üksi) kodus telekat vaadata. Eks igaühele ole oma…

Mina olen erinevad variandid oma elus läbi elanud; nii aja, kui jõule üleüldse ei tähistanud, kodu ei ehtinud mingilgi moel, keegi ei tulnud külla ja ise sai käidud rutiinsel vanematekodu külastusel, kust vaatasin, et rutem tuldud saan. Olen rohkem kui korra olnud end hulluks ajamas ülejõukäivalt kallite kinkide kokku ostmise ja sellest tulenevate tagajärgedega maadlemisega, kuna kartsin, et muidu mind tõsiselt ei võeta või ei taheta enam külla… No olid sellised hirmud ja mõtted, olid…! Olen olnud ise selleks ainumaseks kingiks, kelle külaskäiku oodatud ja olen päris palju jõule istunud üksi kodus teleka ees, kuna need kelle juurde minna, on ise kuskile ära läinud ja keda vastu võtta, on oma perega koos. Ja mis siin eitada, juba harjunud üksi iseendaga olema ja tähtpäevi teleka ees vastu võtma, kuna ma ei salli silmaotsastki rahvamasse, lärmi ega sebimist – aga aastalõpuürituste ajal on rahvas igal poool siia – sinna sebimas ja sagimas, ühistransport puupüsti rahvast täis, poodides tundub rahvast olema rohkem kui rahvastikuregistris ja ostukärudes rohkem kraami, kui ise kuu või paariga nahka panna või kokku osta jõuaks.

Tänavu avastasin, et… ah kuu pärast juba ongi? Mul pole veel mitte ühtegi kinki muretsetud ja ma pole suurt varvastki liigutanud nende muretsemise nimel! Kuigi miinimumprogrammis on 20 kingitust… Ma pole selle teadmise juures nii ükskõikselt rahulik kui tänavu, vist kunagi varem olnud. Sest et… mul on väga selge ja kindel plaan, kuidas oma mureküsimus lahendada kiirelt, rahakotisõbralikult ja kingisaajatele rõõmuvalmistavalt! Mõtlesin selle suvekuumuses välja, seetõttu nüüd saangi võtta pingevabalt ja rabelemata. Rege rauta suvel!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid mardikuu 18.- 24. kuupäevaks
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuuseis 2019. aasta viimaseks kuuks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi