Sõnumid novembri lõpupäeviks ja esimeseks detsembriks

0
23596
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Quang Le

Oled nüüdseks läbi tulnud nii paksust kui vedelast ja kuigi see on olnud ränk katsumus ühest küljest, siis teisalt on sellega hakkama saamine tublisti kasvatanud su eneseusaldust, enesehinnangut ning usku helgemasse tulevikku ja andnud jõudu sinnapoole pürgida. Veel pole aega pidutsema hakata, sest ebaõnn komistab ikka vahel su teele, kuid nüüd näitab ta oma moondumisvõimet ja jooksvate sündmuste käigus saab sellest hoopis õnn. Mismoodi? Praegust aega arvestades eluline näide: ei jõudnud bussile, oled tige, jama kui palju. Hiljem saad teada, et buss sattus avariisse, kuna tee oli libe. Õnnetus, et hilinesid, kuid õnn, et pääsesid elu ja tervist ohtu seadmata.

Tekkinud probleemidele saabub uus lahendus ja kõik loksub paika. Kasuta aga julgesti oma teadmisi ja oskusi, sest nüüd toovad need sulle edu. Sinu loomupärane tagasihoidlikkus pälvib kiitust ja tasu. Tead ju küll – tasa sõuad, kaugele jõuad!

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid mardikuu 18.- 24. kuupäevaks
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuuseis 2019. aasta viimaseks kuuks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi