Sõnumid oktoobri lõpu – ja novembri alguspäeviks 2023

0
20108

1Edasi ja tagasi

Foto: Alexa from Pixabay

Ikka veel keerame me aega edasi ja tagasi. Kui asja sisu üle mõtlema hakata, siis jõuab arusaamisse see, et elu läheb küll edasi, kuid miski on jäänud püsima. Meil on numbritablooga digitaalsed ajanäitajad, mida ei saa ei edasi ega tagasi keerata, neil saab vaid numbrinäitu muuta. Aga me räägime sellegipoolest kella keeramisest. Mitmetes seadmetes kuvatakse veebilehe või faili alla laadimisel/avamisel liivakella, kuigi liivakella järgi mõõdetakse aega veel vist vaid mõnd lauamängu mängides ja mitte mujal. Kui me salvestame faili, siis kuvab ikka flopiketast, mida paljud pole elus näinudki. Nii et ka elus endas me läheme edasi, aga mingite tähiste juures läheme ajas tagasi.

Kui saaksid kella või kalendrit keerata edasi enda elus, siis mida sa sooviksid näha, et selleks ajaks seal tulevikus on vahepeal toimunud? Kui saaksid aega tagasi keerata, kas siis muudaksid midagi – ja kui, siis mida ja miks?

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: Placidplace from Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKuu tähemärkides – kehahooldus
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuuseis novembris 2023
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi