Sõnumid oktoobri lõpupäeviks ja novembri alguspäeviks

0
30565

Tagasi
Järgmine

Elu matemaatika

Foto: Thing Link

Seekordseid sõnumeid alustaks Betti Alveri luuletusega, mis mu sünniaastal kirja pandud – sest need luuleread sobivad seekord siia imehästi:

Küll ma otsisin eluarvu,
küll ma jagasin jagamatut –
kuni taipasin tasahilju,
et sa leiad saatuse summa,
kui korrutad välgujoaga
oma elu surmkümmend suudlust,
hullsada ilusat hetke
ja tummtuhat valutuiget.

“Eluhelbed” (1972)

Elu matemaatikast veel rääkides… igaüks peaks teadma, et elu kulgeb sinusoidselt – tõusude ja mõõnade lainetes. Ükski pidu ei kesta igavesti ja ükski kriis pole lõputu. Tõusule järgneb langus ja langusele uus tõus.

Matemaatikast erinevalt on aga igaühe tõusud ja mõõnad kardinaalselt erinevad ja samade algandmete juures saadakse täiesti erinevaid tulemusi – ja see on täiesti normaalne, sest inimesed ja nende väärtushinnangud ning elukogemused on erinevad.

Seega ei maksa end hullutada mõtetega teemal, et vaata kuhu minu klassi/kursusekaaslane on välja jõudnud, mõni samal aastal sündinu või muidu “samade näitajatega” inimene. Ühe jaoks on oluline teha karjääri tööl, teise jaoks on oluline teha karjääri kodus – saada enam kui 1-2 last ja olla neile maailma parimaks emaks ja sõbrannaks, valmistada nad elluastumiseks nii hästi ette, et see kulgeb neil valutult ja edukalt ja nende südant jääb alatiseks soojendama õnnelik ja eluks vajalikke tarkusi jaganud lapsepõlv. Igaühele oma!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid viinakuu 21.-27. kuupäevaks
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuuseis novembris 2019
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi