Sõnumid oktoobri lõpupäeviks ja novembri alguspäeviks

0
30427

Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Fathromi Ramdlon

Sel nädalal on arukas olla korrektne ja kombekas, järgida reegleid ja seaduseid, kui ei taha omale jama kaela saada. Kui muidu on võibolla õnneks läinud ja pole vahele jäänud, olgu see siis kiiruse ületamine või miski muu, siis see nädal ei maksa uljaspea olla. Samas, ise näpuga rida ajades ja ranget joont hoides tuleks suuta teiste suhtes juuksekarva mitte lõhki ajada ja olla suuteline silma kinni pigistama, kus ja kuna vaja. Tuleb lähtuda mõistlikkusest, mitte sellest, et iga sekund kõik viimseni jutti mööda oleks.

Kui oled silma kinni pigistanud, ei maksa selle pealt hakata lootma vastuteenet või seda välja pressima hakata – see ei too endaga head. Ole arukas, mõistlik, kannatlik ja küll elu kõik ülejäänu ise paika sätib.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi