Sõnumid oktoobri lõpupäeviks ja novembri alguspäeviks

0
30428

Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Pixabay

Kui oled võtnud sihiks midagi omale saada, siis tegutse selle nimel, mida iganes sa ka ei jahiks. Kuid, pea meeles, ära ole impulsiivne – ettenägelikkus ja strateegia kuluvad igal juhul ära. Äge ja hoogne ning tormakas käitumine võib kogu strateegia ja kannatliku pürgimise soovitu saamiseks joonelt nullida. Tormijooks ja mütsiga löömine jäta mõneks teiseks korraks ja kohaks.

Ole valmis ka selleks, et pingeline olukord võib tekkida. Samas on hea see, et oled selleks valmis. Siiski, veendu, et sa ei mässa või dramatiseeri valedel põhjustel – kontrolli oma motiive. Võõra sõja sõdimine on tuulde loobitud aeg ja energia.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi