Sõnumid paastukuu 22.-28. kuupäevaks

0
17973
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Pixabay

Loominguline töö täidab kogu sinu algavat nädalat. Ja mitte ainult see. Kui sa pole veel märganud, siis nüüd on aeg seda teha: Sa oled argielu võlur. Võlumine argielus on lõputu protsess, kus energia ei teki ega kao, vaid muutub ühest olekust teise. Sa annad raha ja saad vastu asju või teenuseid, sa teed tööd ja saad selle eest raha, sa sööd ja saad sellest energiat, et tegutseda. Nii sa võludki iga päev igasuguseid asju, ilma, et seda endale teadvustaks. Või siis võtad toki või rulli lõnga ja teed sellest imelise kudumi. Toorainetest hõrgu roa. Nukitsamehe soenguga, kohvifiltrisse suhkrut kallavast iseendast oskad välja võluda sellise naise, et mehed peadpidi klaasust rammivad ja naised ei tea mida kadedusest kokku keerata. Sind saadavad tarkus ning ehedus… ja sinu võlumised saavadki teoks!

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 15.-21. paastukuu päevaks
Järgmine artikkelSõnumid naljanädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi