Sõnumid paastukuu 22.-28. kuupäevaks

0
17825
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Gerd Altmann

See nädal toob uusi algusi, antud juhul uute ideede, mõtete, sõnade ja plaanide väljahaudumist. Sinu mõttetöö on vilgas ja muutub veelgi elavamaks, kui teed koostööd teistega, kelle peas sada mõtet korraga ringi kihutab. Nende rohkete mõtete seas leidub ka pärle, mida püüda ja töösse rakendada, nii et ole tähelepanelik. Sul on meeletu mõtteselgus, sõltumatus ja jõud ja kõige selle juures suudad sa veel suure südamega ka olla. Ole avatud uutele ideedele, tunnetele ja arvamustele ja nad leiavad su. Võid ette kujutada, milline energiakulu kaasneb sellise üliaktiivse mõttetöö ja plaanide tegemisega. Nii et söö korralikult ja kraami, mis su organismi parimal moel toetab, on ajule kütuseks – ja õhtul kanna hoolt selle eest, et oma vilgas aju maha rahustada, et ta suudaks uinuda, mitte ei tegeleks ka öösel edasi mõtlemisega puhkamise asemel.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi