Sõnumid paastukuu 23.-29. kuupäevaks

0
25542
Tagasi
Järgmine

Õnn olla kirjaoskaja

Foto: Pixabay

Ma ei kujuta ette oma elu ilma kirjaoskuseta. Et ma ei oska ei lugeda ega kirjutada. See on nii suur osa minust ja mu identiteedist, et…! Just see nädal rääkisin ühest raamatust, mis sai mu lemmikuks nii 30 aastat tagasi ja sai seda hoolimata sellest, et ma ei ole eriline kriminaalromaanide sõber, kuigi vahel mõnda loen hea meelega. Aga see meeldis. Võlus ära mu kirjeldustega, kus palju detailirohkust ja nüansse. Paar nädalat tagasi lugesin selle raamatu uuesti läbi. Ja – mu suhtumine endine – meeldis, ikka selsamal põhjusel. Hoian seda raamatut oma riiulis alles ja mul pole olnud kordagi mõtet selle 30 aasta jooksul, et annan ära või müün maha.

Nüüd aga tunnen rõõmu oma kokkukraabitud raamatute üle, millest paljude lugemiseks mul muidu aega polnud, aga nüüd on. Nii ma siis jagan oma aega raamatute lugemise ja Metropolitan Opera ooperistriimide jälgimise vahel ja löön rahulolus nurru koos oma kassidega. Nemad on õnnelikud, et ma püsin ilusti kodus ja olen käpapärast, kui nad tahavad pugeda, pai, sügada, sülle, kaissu, õlale, rinnale või siis lihtsalt mängida. Ja noh, vahepeal võiks ikka selle külmikust sulama võetud kala ikka lagedale jätta, mitte kappi peita, nii et vaesed kassid peavad või lae alla kapi otsa ronima, et kalale kuskilt ligi pääseda!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKATKEND RAAMATUST! Loe, kuidas eluterve pohhuist päästab meritähti
Järgmine artikkelMiks me astume õnnetusse suhtesse?
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi