Tagasi
Järgmine

Kui Lõvi aetakse möirgama

Foto: Gerd Altmann

Mõtlesin ja mõtlesin mitu korda ümber, mida pealkirjaks panna ja millest kirjutamist alustada, aga ei olnud ei ühe ega teisega rahul… või ei leidnud illustreerivat pilti. Ja siis tundsin, et mind ajab jälle möirgama nagu viimane aeg sagedamini kui vist enamuse oma senise elu peale. Ja siis otsisin oma tähemärgi pilti ja leidsin nagu naksti – ja kui lõi ette veel pildi autori nime, oli mul nägu naeru täis ja suunurgad kõrvade taha välja.

Ma ei tea, mis värk see on, aga nii kui pildipankadest pilti otsin ja miski kohe kisub enda poole – ma võin või täispanga peale mängima hakata – on see 99,9% Gerd Altmanni pilt. Aamen kirikus, tema, tema, jälle tema. Kutsub, kõnetab, meeldib, tõmbab tähelepanu… Ka see Lõvi on tema pilt…

Ja nii kui selle pealkirja panin ja Gerdi pildi üles laadisin, kargas mu lauale mu süsimust “nõia” kass ja ronis kohe käppapidi klaviatuurile ja tahtis ka sõna sekka öelda. Ütleks, et õige jutukas oli, ma pidin ta lausa minema kupatama. Sain vaevu tema maha, tuli õõtsuva elegantse sammu ja galantse õhkpehme hüppega mu kassiriigi isaLõvi, kes näeb ka välja nagu minilõvi – ja tema tahtis ka kommenteerida… No ja püüa siis ennast veenda, et ah, kõik lihtsalt on ja juhtub ja miski ei tähenda midagi.

Ei ole ikka need asjad ühti niisama… See nädal tõmbus minu jaoks jälle üks ring kokku ja uus algas, ühest jamast sain lahti ja uue selga. Ja – kalender näitas täpselt aasta täitumist algusest. Nii nagu mõni kuu tagasi pidin kalendrisse vaadates tõdema analoogses asjas täpselt samasugust olukorda – et täpselt samal kuul ja päeval, kui kõik algas, see ka lõppes. Et numbrid ja “numbrimängud” on minu elus alati olnud väga tähtsad, siis tahtsingi tegelikult eessõna nimeks panna “Märgid” ja peas hakkas kumisema Ace of Base´i “The Sign”… Aga ei leidnud oma märgile pilti. Ka märk…

Aga.. küsimus Hingepeegli lugejatele: kas ka teie elus tundub tänavune aasta olema kui puhastustuli ja proovikivi? Maskid langevad, mõrades suhted lagunevad lõplikult laiali, kannatused katkevad, kaua keelel kibelenu ja hammaste taga hoitu öeldakse välja, paugutatakse uksi ja saadetakse pikalt – mida juba ammu on tahetud teha, aga pole seda murdepunkti varem olnud, aga nüüd on kõik karikad korraga triiki täis ja lõhki? Suurpuhastus suhetes ja eludes? Ühest küljest ränk, teisalt… ammu juba olnud vaja. Järjest enam märkan sama stiili oma lähedaste eludes..

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäv
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKarma
Järgmine artikkelSõnumid viinakuu 21.-27. kuupäevaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi