Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Gerd Altmann

Ole valmis äkilisteks ja täiesti ootamatuteks muutusteks, mis tulevad kui välk selgest taevast. Need muutused korraldavad kannapöörde su elus ja olus, nii et miski pole enam endine.

Kas need muutused saavad olema meelepärased või ei, sõltub juba sellest, kuidas end senises olukorras oled tundnud ja kas oled muutustele avatud, või eelistad vanaviisi elu, isegi kui see pole meelepärane – aga peamine, et tuttav.

Uus ja tundmatu on pelutav, isegi kui oled muutust oodanud, aga kui see tuleb äkki ja on põhjapanev ja sa ise olukorda kontrollida ei saa, tekitab see ilmselt üksjagu ärevust ja hirmugi.

Ära piira oma mõtteid sellega, et muutused võivad tulla isikliku eluga seotult. Muutused võivad samahästi tulla tööelus. Su tööandja korraldab töö firmas ümber, sinu töökoht kaotatakse ja sind saadetakse mitmeks kuuks välismaale koolitusele, et saaksid ümberõppe uue ametikoha tarvis. Lahti sind ei lasta, madalamale töökohale ei määrata, aga tuleb õige teistsugune töö, milleks on vaja teadmisi ja oskusi ja neid saab paraku välismaal asuvas emafirmas. Või sind edutatakse, aga uus ametikoht tähendab palju ja pikki välisreise. Kuidas kodus lapsed, loomad hakkama saavad, kuidas kõik seonduv ära korraldada? Lihtsalt näide…

Samas võib ka juhtuda, et oled kes teab kui ammu otsinud omale uut kodu, aga pole näinud ühtegi kuulutust meelepärase või jõukohase objektiga – ja nüüd äkki sajab võimalus kas just ideaalkodu, aga täiesti meelepärane kodu, soetada, nüüd ja kohe…

Võimalusi ootamatuteks kannapööreteks elus on rohkem, kui me eales välja mõelda suudame, seega ei maksa end hulluks ajada püüuga need kõik välja mõelda. Võta lihtsalt teadmiseks, et ees on suurte ja äkiliste muutuste aeg.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKarma
Järgmine artikkelSõnumid viinakuu 21.-27. kuupäevaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi