Sõnumid septembri lõpu ja oktoobri alguspäeviks

0
13973
Tagasi
Järgmine

Nina püsti!

Inspiratsiooniraamatukogu tellimusega kaasas olnud kaart

Eestlastel on tavaks rääkida sügismasendusest ja sellest, kuidas pikad ja pimedad õhtud mõjuvad meeleolule rusuvalt ja inimestele sünged mõtted pähe ronivad. Sellest, mis ja kuidas selle vastu aitab, on küll aina rohkem hakatud rääkima, aga ega küll küllale liiga tee.

Need, kellele ei istu raamatukogust raamatu laenutamine – mine järele, vii ära, pea meeles, kuna peab pikendama või tagastama – ja siis kui tahaks mõnda lõiku uuesti lugeda, pole raamatut riiulist võtta ja kes see selle lõigu pärast raamatut uuesti laenutama läheb, pealegi see võib olla ainueksemplar ja välja laenutatud… – ja kes seetõttu eelistavad raamat endale osta, on kaks veebipoodi, kuhu on kokku kogutud just nimelt seesugused raamatud, mis õpetavad elu täiuslikuks elama. Raamatud tervisest, vaimust, psüühikast, ka ärilise edu saavutamisest.

Ma teen haruharva kellelegi reklaami, aga need kaks veebipoodi on väärt, et teistega jagada, sest mida rohkem enesega rahulolevaid ja tervisest pakatavaid inimesi, seda parem meil kõigil on. Niisiis, kirjastus ja veebipood Million Mindset ja Inspiratsiooniraamatukogu, mille eestvedajad jagavad kaubaga koos ka päikest läbi armsa sõnumi. Seega, kui tunned, et pilved oma elu kohal liiga tumedaks kisuvad ja tahaks midagi helget ja hingele, mine vaata, mida nendel lehekülgedel pakutakse ja võibolla leiad just selle õige “ravimi” oma hädast vabanemiseks. Mina lubasin endale päris mitut raamatut ja juba kisub sinnapoole, et hakkan konspekte kirjutama. Kui ikka olulisemad mõtted oma käega kirja pandud, jõuavad need paremini pärale, kinnistuvad ja hiljem hea kiirelt üle vaadata, vajaduseta kogu raamatut otsast otsani läbi lugeda või mõnda alapeatükkigi tervikuna. Soovin sulle mõnusaid lugemiselamusi ja lahenduse leidmisi nina norgu vajumise vastu – et see ninake ikka ilusti püsti püsiks ja silm säraks!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: Karin Henseler

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 20.-26. septembriks
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuuseis oktoobris
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi