Tagasi
Järgmine

Killud toovad õnne

Foto: Hans Braxmeier

Kes meist seda ütlust ei teaks. Kui kuskil tuleb teemaks see, mis ebausku keegi usub, jagub juttu kauemaks ja välja tuleb loendamatuid asju, mida usutakse, alustades 13., reede ja musta kassi üle tee minek kuni väga erinevate ebauskudeni välja. Paljud inimesed püüavad kõiki neid ebauske järgida, mõned mõnda neist. Mina olen mõelnud, et kui ma neid kõiki usuks, siis ei saaks lõpuks enam eladagi, sest iga tegevuse kohta oleks mingi ebausk, mis selle maha laidab või halvaendeliseks loeb… ja lõppude lõpuks pole mu pea prügikast. Ja kui keegi veel midagi kommenteerib, kratsin ma kukalt ja tõden, et mul ei ole mõtet uskuda, sest minu peal need ebausud ei toimi. Ma võin kõik lauanõud põrandale kummutada, ega sellepärast mulle veel keegi külla tule. Kui musta kassi üle tee minek tähendaks halba, oleks ma juba ammu ära surnud – elasin majas, kus oli 5 musta kassi ja omal kodus täielik must öö. Ja nii edasi…

Aga see, mida keegi usub, on tema enda valik. Me ei pea uskuma teiste uskumusi, me võime luua iseenda omi. Selle asemel, et uskuda, et kui hommikul ärgates vasaku jalaga voodist välja astud, on päev hukas, võib ju mõelda, et kui ma annan enda parima, et päev õnnestuks, siis kõrgemad jõud annavad omapoolse panuse, et see saabki nii olema. Ja iga päeva saab ilusaks elada. Vihmas saab tantsida ja surmas ja leinaski leida midagi head.

Mäletan, et omal ajal kirusin, kui järjekordselt haigeks ja koju jäin. Minu haigused kestavad pikalt ja neid on sageli. Paraku kipub enamus neist olema ka jubedal kombel kurnavad, aga on ka paremaid päevi. ja nendel parematel päevadel jõudsin arusaamiseni, et nüüd, kus ma olen rajalt maha võetud ja koju sunnitud, saan ma ära teha kõik need tööd ja tegemised, milleks muidu aega polnud – niipaljukest, kui mul nende tegemiseks jaksu oli. Kui füüsilist jaksu palju polnud, sain ajusid ragistada. Mulle tohutult meeldib “mööbeldada” ehk elamises mööblit ümber tõsta, värskendada elamist. Kui elu kiire, siis pole ju aega mööblit ja ruume üle mõõta ja planeerida mida võiks kuhu panna ja mida üldse teisaldada suudaks. Haigena nii paljukest ikka jaksab… Ja siis saab mõelda, mis laualina, kardin, voodikate… või soetaks uue voodipesu üldse… Ja nii tulebki päike isegi haiguspäevadesse!

Loo endale uskumus, et see ongi nii, et sa oled oma saatuse sepp ja oma õnne valaja – ja iga päev sa kujundad oma elu ja paned alust oma tulevikule. Usu, et sa oled oma elu kunstnik ja suudad selle ilusaks luua!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Harmonious Earth

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid kanarbikukuu 21.-27. kuupäevaks
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuu oktoobriks 2020
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi