Tagasi
Järgmine

Armastus ja sõprus

Foto: Walluck

Eestlane on kinnine ja ei kipu oma tundeid välja näitama ei sõnades ega tegudes ja välismaalt meile jõudnud valentini – ehk sõbrapäeva tähistamise komme on paljudele võõras ja ebamugavust tekitav. Samas teised tunnevad siirast rõõmu selle üle, et on vähemalt üks päev aastas, kui saad oma tundeid väljendada kasvõi sõbrapäeva sildi taha pugedes, kui muidu ei julge otse välja öelda ega näidata, et teisest hoolid – kartes, et teine põlgab su ära või naerab välja.

Sel nädalal tähistab töönädala lõppu seesama valentini – ehk sõbrapäev. Ärge siis koonerdage positiivsete emotsioonide jagamisega, pidage kasvõi mõne sooja sõnaga meeles oma sõpru ja kalleid inimesi ja kui te kedagi armastate, öelge see välja. Palju hullem on, kui jätate ütlemata ja teine ei saa võibolla iial teada, et teda armastate ja temast hoolite. Iial ei tea, mis homne toob, seega – näidake juba täna välja, kui hoolite, armastate, peate kalliks. Mingeid mõttetuid kinke osta, järgides tekitatavat massipsühhoosi – pole ka mõtet. Parem kinkige midagi, millest see inimene tõesti hoolib või mida tal vaja läheb. Naised armastavad šokolaadi, nii et see on üks õige lollikindel asi. Poest ostetava kaardi asemel tehke see ise – selleks ei lähe vaja midagi kallist ega imekeerulist – loeb see, et see on südamega tehtud. Kõige tähtsam on see, et märkate teile kalleid ja annate neile mõista, et nad on teile olulised.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Kelly Sikkema

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKirbukuu 3.-9. kuupäeva sõnumid
Järgmine artikkelSõnumid küünlakuu 17.-23. kuupäevaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi