Sõnumid sõbrapäeva nädalaks

0
22018
Tagasi
Loe seda edasi

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Igor Link

Kas teadvustad end kui naist, elu edasiviijat, kodukolde hoidjat ja väekat olendit? Sinu vägi ja jõud on sinus olemas, sügaval sinu sees ja see on alati olnud olemas. Ära jäta end ja oma väge unarusse, teadvusta ja tunnusta end kui naist, siis saab sinu vägi areneda ja voogata, luues, armastades, kaitstes…

Sinu keha kuulub sinu juurde niisamuti kui ka sinu vaim ja hing ning ta on püha ja puhas. Sul pole põhjust kahelda oma loomingulisuses ega häbeneda oma seksuaalsust. Olenemata sellest, kas sa elu jooksul füüsiliselt sünnitad lapsi või mitte, on sinu keha uue elu anum. Ära seda unusta. Armastus on ainus keel, mida Püha Graal sinus – sinu üsas – teab, tunneb või millele ta vastab.

Kuigi pükse on nii mugav kanda, peaksid oma kehale võimaldama seeliku- ja kleidipäevi, mil sinu energia, eriti just seksuaalenergia, saab vabalt liikuda ja pole pükstesse kinni kängitsetud. Kui miski sinus on kinni pitsunud, tekivad probleemid tervisega ja elus üldiselt. Seega, ära ole iseenda aheldaja ja sandistaja. Seelikud ja kleidid pole naiste riieteks juhuslikult!

Tagasi
Loe seda edasi

Energiavahetus

Foto: Kelly Sikkema

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi