Tagasi
Järgmine

Mida eelistada – uut või vana?

Foto: Pixabay

Kes teeb heina, kes püüab tagada seda, et aiamaa ümbruses olev roheala ei läheks päris rinnuni kõrguvaks heinaks ära, vaid oleks omale meelepärase kõrgusega hein või muru – mis just kellegi eelistuseks ja sooviks on – nii ehk naa on vaja vahendit, millega hoida see muru- või heinapikkus kontrolli all. Konarlikul maapinnal jäävad muruniidukid jänni, trimmeriga vähegi suuremal alal jääbki niitma – ja kui tegu veel aku pealt käiva elektritrimmeriga, siis nende jaks on õige nadi. Murutraktor on rikkama rahva lõbu… Vana kooli inimesel ei ole pikka mõtlemist – vikat ei võta voolu, sellega saab niita päris suuri alasid ja sõltumata maapinna konarustest või kraavipervedest, sellele lisaks ei jää see rattaidpidi kuskile kinni ega loobi nende alt kive üles ega akendesse. Kõigele muule lisaks – vikatitera ja – varre jaksab ka kasina sissetulekuga inimene osta.

Vali mis sa valid, päris muruplatsi veertes ei julge neist ühegagi tegutseda, riskimata äärepealsete taimede või lillede tahtmatu mahaniitmisega. Seega on vaja sobilikule suure pinna niiduvahendile lisaks ka väikepinnalt muru/heina niitmise vahendit. Mida selleks valida? Murukääride kasutaja käenahk peab olema õige vastupidav, vastasel korral on käed villis ja villid lõhki juba esimese 10 meetri peenraveere korrastamise peale. Aga siingi on võimalus pöörduda nn vana kooli tööriista poole – sirbiga saab selle töö väga edukalt tehtud, ilma et sõrmed ümberringi villi oleks nühitud – lisaks saab sirbiga palju suuremat heina – või murutuusti korraga maha niita, kui murukääridega õnnestub. Samas, on inimesi, kellele meeldib pea nulli pügatud muru – sellise platsi veeri sirbiga enam siledaks ei püga, seal on vaja murukääre klõbistada. Nii et igale oma – kellele meeldib tugevalt pügatud – nuditud ümbrus, see peab välja käima rohkem raha ja tegema rohkem tööd ja sagedamini, kui see, kellele meeldib, kui murutaimed õitsevad ja nendes lendavad ringi mesilased ja teised putukad, muru paitab pahkluid ülaltpooltki, mitte ainult altpoolt – ja kes saab murupügamist võtta vabamalt, teha seda harvemini ja kulutada vahenditele hulga vähem raha.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: 123 RF

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715

Eelmine artikkelSõnumid heinakuu 6.-12. kuupäevaks
Järgmine artikkelMilleks saab kaugvaatlust-tajumist kasutada? Äri, tervis, loterii, inimeste ja esemete otsimine jne
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi