Sõnumid suvekuu 13.-19. kuupäevaks

0
20055
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Lisa Runnels

Sel nädalal on sinu märksõnaks naer. Tead ju küll ütlust, et naer on terviseks ja naer pikendab eluiga. Naeruga saab kergemalt üle ka pingeolukordadest. Mina mäletan siiani, kuidas lapsena, kui maha kukkusin, haiget sain või lausa põlved marraskile kukkusin, ei hakanud vanaisa sussutama, et oi, mis nüüd juhtus, on sul ikka kole valus, ma puhun peale jne, vaid ta viskas nalja, et kuule, mis varanduse sa sealt leidsid, et sellise hooga peale pidid hüppama? Näita siia! Siis aga pani oma peopesad risti kokku, moodustades “palli” ja hakkas seda vastu oma põlve koksima, nii et peost kostus heli, mis sarnanes müntide kõlisemisega. Vanaisa naeris, näe, ma leidsingi su varanduse üles! Misasja, kust, kuna, mis varandus? Mündikõlin vanaisa peos, kust ta need mündid juba sai – ja nii palju, et nii hoolega kõliseb? (Ei mina teadnud, et õhu liikumine sõrmevahedest tekitas sellise heli kui suurema koguse müntide ühest kohast teise libisemisel tekib, kuniks vanaisa oma saladust polnud paljastanud…) No ja kus ma siis sain enam valu tunda või haliseda, kui vanaisa oma lolli jutu ja hampeldamisega (= tola, lolli mängimisega) hullu moodi naerma ajas!

Kõikidele muudele plussidele lisaks on naer on universaalne, ilma keele – ja kultuuribarjäärideta niisamuti nagu muusikagi. Sellele pole tihti üldse mingit tõlget ega selgitust juurde vaja. Kui juba naerurõkatused helisevad, on ka hea tuju garanteeritud, see aga on sama nakkav nagu haigutamine. Kas teadsid, et hea tuju tugevdab su immuunsüsteemi, tõstab energiataset, vähendab valu ja kaitseb stressi eest?

Seega – planeeri oma puhkeaega lustimist ja mängu. Kes siis veel, kui mitte sina ise oled oma igapäevase meeleolu ja emotsionaalse seisundi looja. Jää optimistlikuks! Seda on sul lihtsam saavutada, kui suhtled õnnelike ja huvitavate inimestega ja väldid negatiivsust.

Sinu unistused on täitumas, ära lõpeta uskumist vahetult enne edu.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: 123 RF

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi