Sõnumid suvekuu 17.-23. kuupäevaks

0
23296
Tagasi
Järgmine


Vampiirihooaeg täies ilus käes

Foto: Pixaby

Kuna ma olen elupäevad olnud kõikvõimalike vereimejate superlemmik ja enamus neist on lendavad vereimejad, kutsun neid ammuilma juba üldnimetusega “vampiirid”.

Aasta aastalt proovin järjest ära kõikvõimalikke vampiiripeletajaid, aga nad kas ei mõju mujale kui rahakotile, mõjuvad vereimejaid massiliselt kohalemeelitavana või siis mind öökima ajavalt ja minema jooksma panevalt. Vampiire nad ei häiri. Mõni üksik võib ju segaduses olla, aga laiad massid ründavad mind ikkagi katkematult ja ma olen nii kuplas, kui olla annab.

Pool kuud tagasi oli keegi näljarott mu käevarrele jätnud kõrvuti kaks punni, mis olid nii triiki mürki täis, et kublad olid keset tulipunast paistes ala kui valged rinnanibud – punnis, pingul ja valgeks tõmbunud. Esimene päev kummalisel kombel ei sügelenud, aga kui teisel päeval hakkasid, olin valmis end kammi, puuhalu või taevas teab millega kratsima, sest ajas hulluks. Püüdsin sellest hoiduda, kuidas suutsin… peale kindluse mõttes aseptiga desinfitseerimist lõi aga kogu kupatus täielikult paiste, nii et pool nädalat oli tikutoosi suurune ala nii hullult paistes ja tulipunane nagu mul oleks elus kolmandat korda borrelioos… Asepti vastu mul allergiat pole, kasutan seda aastaid ja pole mingit häda olnud.

Teine üüratu rõõm on kihulased. Neid ei võta ei ussi- ega püssirohi. (Nende mürgi vastu on mul selline allergia, et üks õhtu nende seltskonnas ja mul on sääred põlveni paistes kui palgid, nii et jalanõudki jalga ei mahu.) Kui need on väljas, ei saa ma silmigi lahti hoida, sest nad ronivad kõrva, ninna, suhu, silma kogu üldisele nahapinnale lisaks – ja nad ei saa iiialgi otsa…

Kodumaine Plix mõjub vampiire meelitavalt, Off ei häiri, teepuuõli, sindrunheina ja lavendli aroomi peale kukun ise öökima ja vampiire need minust eemale üleüldse ei peleta, nelgiõli ja mis need teised soovitatud veel olid, pole jõudnud osta – raha lihtsalt pole, mis teha. Nii ma siis olengi imeilusate ilmadega toas kössitav, kuigi tahaks õues olla, või olen õues kui marutõbine tuuleveski ja parem, kui lapsi mu lähedusse ei lase, võin vabalt mitmes keeles ebakultuurselt suhelda kogu selle mind ründava vereimejate polguga…

Teile soovin aga õndsat ja rahulikku aega, mis vaba kärbestehordidest ja vampiiride rünnakutest!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKuidas lubada muusikal emmata keha ja meelt? Tantsujooga aitab!
Järgmine artikkelInglisõnumid jaanikuu viimaseks nädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi