Sõnumid suvekuu 17.-23. kuupäevaks

0
23207
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Pixaby

Lilled on läbi aegade naistele vägagi korda läinud ja selleks on põhjuseid rohkem kui üks. Lilled mõjutavad meid lõhna ja värviga, toovad leevendust emotsionaalsel ja psüühilisel tasandil. Lisaks sellele tood oma ellu tasakaalu ja tervenemise, imetledes lillede ilu ning ümbritsedes end nendega.

Alahinnata ei maksa ka lillede aroomi – seda sisse hingates tunneta, kuidas selle maagiline tervendav energia peseb puhtaks iga sinu keharaku.

Kui sa pole seda veel teinud, siis kaunista oma kodu värskete lilledega. Kui sulle on sobilik ja meelepärane lavendliaroom, siis kasuta lavendlipadjakest voodis, et närve rahustada ja kergelt uinuda.

Tahad oma südant armastusele avada? Siis kasuta roosiõli südamekeskusel ja randmetel…

Meditatsioonis võid luua endale vaimse aia, kus kasvavad kõige säravamad lilled, mis toidavad su hinge.

Paku endale seda, mida enim vajad, armasta ja väärtusta end ja tunned, kuidas puhked õitsema!

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi