Sõnumid taliharja nädalaks

1
14027
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Wokandapix

Üksjagu proovilepanemist seisab ees. Asja tuumaks on sinu ja sind ümbritsevate inimeste lahkarvamus teemal, mida ja kuidas edasi. Asi on lihtsalt selles, et inimestel su ümber on teised sihid ja väärtused ja toimuvad tahtmiste kokkupõrked. Edu on siiski võimalik, kuid see nõuab suurt pingutust. Sellised väljakused võivad olla kas nauditavad ja huvitavad või kurnab see su läbi. Üksjagu on see võistluslik olukord, kuigi tegelikult on eesmärgiks see, et nii sina kui teised võidaksid, mitte ei kulutaks end ära niiöelda üksteisele ära panemisele. Kõigi jaoks on oluline püüda mõista üksteiste vaatenurki. Lahenduseni jõudmiseks on vaja selgust.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 3.-9. jaanuariks 2022
Järgmine artikkelSõnumid 17.-23. jaanuariks 2022
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi