Sõnumid talvekuu 15.-21. kuupäevaks

0
22271
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Gerd Altmann

Praegu on sul olemas eeldus märkimisväärseks eduks. Oled tiivustatud armastuse jõust (ära mõtle kitsalt, ainult mehe ja naise vahelise armastuse peale – on ka emaarmastus ja muudki armastuse vormid) ja see aitab sind hoida rajal. Tunned peagi, et justkui mingi seletamatu vägi on sinu elu mõjutama hakanud – ja see tõstab su uutesse kõrgustesse. Kõik märgid su ümber on paljulubavalt optimistlikud. Suhtled ühe armsa inimesega. Lisaks temale võib su teele sattuda ka keegi kõrgelennuline tegelane, kes tõstab sinu staatust, võimaldades hüppelaua uude ellu. Kui sa tunned, et sul jalad enam eriti maad puutuma ei kipu, kohtad uut armastust või saad julgustavaid sõpru, kes sind edasi aitavad. Head ja toetavad sõbrad kuluvad meile kõigile ära ja värske veri toob üpris tihti uusi vaatenurki ja teadmisi ja nende abil lahenevad nii mõnedki mured, mille kallal ise päevi, nädalaid, kuid või suisa aastaid pead murtud ja südant valutatud. Tunnustus, mida väärid, on viimaks ometi teel. Õiglus õilmitseb.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelLuuletus: Joogameister
Järgmine artikkelSõnumid 22.-28. novembriks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi